Ana sayfa Fashion Serenay Sarıkaya sesiyle büyüledi

Serenay Sarıkaya sesiyle büyüledi

51
0

Alice Müzikali İçin Şarkı Söyleyen Serenay Sarıkaya, Sesiyle Büyüledi

Başrol oynadığı Alice Müzikali için stüdyoya giren oyuncu Serenay Sarıkaya, Nil Karamibrahimgil’in şarkısını seslendirdi. Başarılı oyuncu sesiyle adeta büyüledi.

Başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya, Başrolünü oynadığı Alice Müzikali için stüdyoya girip Nil karaibrahimgil’in şarkısını seslendirdi. Nil Karaibrahimgil müzikal için 2 şarkı yazdı.

NİL KARAİBRAHİMGİL’İN ŞARKILARINI OKUDU

7 Şubat’ta prömiyeri yapılacak müzikal için Nil Karaibrahimgil, “Duy Beni” ve “Kuzey Yıldızı” adlı iki şarkı hazırladı. Sarıkaya önceki gün şarkıları seslendirmek için stüdyoda Nil Karaibrahimgil ile bir araya geldi.

“ŞARKILAR HEPİMİZ İÇİN ÖZEL OLACAK”

Ünlü oyuncu, “Nil’e, Alice’in ve benim ruhumu bu kadar şeffaf görebildiği ve aktarabildiği için sonsuz teşekkür ederim. Bu iki harika şarkı benim ve hepimiz için çok özel olacak” dedi.

SESİYLE BÜYÜLEDİ

Müzikalin resmi İnstagraman Nil Karaibrahimgil ve Serenay Sarıkaya’nın stüdyodaki eğlenceli halleri paylaşıldı. Sesiyle büyüleyen Serenay Sarıkaya’nın videosu hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

“GÜZEL SESLİMİN GÜZEL SESİNİ”

Sarıkaya’nın videosuna “Dünyanın en ama en güzel videolarından”, “Güzel seslimin sesini yakında duyacağım” ve “Mükemmel” yorumları yapıldı.

(haberler)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here